Jste zde: Škola > Pracovníci školy

Pracovníci školy

Vedení

jméno funkce třídnictví telefon email
Mgr. Jiří Otčenášek ředitel školy 495220129 otcenasek@zspouchov.cz
Mgr. Vendulka Silvarová zástupce ředitele školy 495279033 silvarova@zspouchov.cz

Učitelé

jméno funkce třídnictví telefon email
Mgr. Jana Křížková učitelka I.A 495279041 Krizkova.Jana@zspouchov.cz
Mgr. Yvona Skákalová učitelka II.B 495279041 Skakalova.Yvona@zspouchov.cz
Mgr. Dagmar Bělonohá učitelka II.A Belonoha.Dagmar@zspouchov.cz
Mgr. Iva Svobodová učitelka V.A 495279040 Svobodova.Iva@zspouchov.cz
Mgr. Marcela Hrochová učitelka I.B 495279036 Hrochova.Marcela@zspouchov.cz
Mgr. Sabina Poláková učitelka III.A 495279041 Polakova.Sabina@zspouchov.cz
Mgr. Hana Štefková učitelka III.B 495279041 Stefkova.Hana@zspouchov.cz
Mgr. Eva Kuhn učitelka IV.A 495279040 Kuhn.Eva@zspouchov.cz
PaedDr. Alexandra Svobodová učitelka V.B 495279036 Svobodova.Sasa@zspouchov.cz
Mgr. Renáta Šafářová učitelka, metodička prevence IV.B 495279040 Safarova.Renata@zspouchov.cz
Mgr. Andrea Binarová učitelka 495212121 Binarova.Andrea@zspouchov.cz
Mgr. Naděžda Zemanová učitelka - výchovná poradkyně VIII.A 495279037 Zemanova.Nada@zspouchov.cz
Mgr. Irena Ročková učitelka 495279042 Rockova.Irena@zspouchov.cz
Mgr. Gabriela Kocková učitelka VI.A 495279037 Kockova.Gabi@zspouchov.cz
Mgr. Renáta Čtvrtečková učitelka IX.A 495279048 Ctvrteckova.Renata@zspouchov.cz
Mgr. Veronika Míšková učitelka 495279048 Miskova.Veronika@zspouchov.cz
Mgr. Pavla Janků učitelka IX.B 495279045 Janku.Pavla@zspouchov.cz
Mgr. Radka Jílková učitelka 495279048 Jilkova.Radka@zspouchov.cz
Mgr. Eva Volencová učitelka VIII.B 495279043 Volencova.Eva@zspouchov.cz
Mgr. Jana Dorová učitelka 495279043 Dorova.Jana@zspouchov.cz
Mgr. Eliška Chocová učitelka VI.B 495279042 Chocova.Eliska@zspouchov.cz
Mgr.et Mgr. Lucie Podrazilová učitelka VII.B 495279042 Podrazilova.Lucie@zspouchov.cz
Bc. Markéta Šiklová učitelka 495279045 Siklova.Marketa@zspouchov.cz
Mgr. Stanislav Rydlo učitel VII.A 495279045, 720030758 Rydlo.Stanislav@zspouchov.cz

Pedagogičtí asistenti

jméno funkce telefon email
PhDr. et. Mgr. Kateřina Řeháková školní psycholožka 720030758 rehakova.zspouchov@seznam.cz
Mgr. Petra Horáková pedagogická asistentka
Veronika Baudischová pedagogická asistentka
Kateřina Hamáčková Šír pedagogická asistentka
Monika Holanová pedagogická asistentka
Jana Navrátilová pedagogická asistentka
Vlasta Vognarová pedagogická asistentka
Kateřina Vrbenská pedagogická asistentka
Mgr. Petra Marečková pedagogická asistentka
Ing. Gabriela Bičišťová pedagogická asistentka
Michala Soukupová pedagogická asistentka
Kateřina Mecnerová pedagogická asistentka

Vychovatelky ŠD

jméno funkce telefon email
Libuše Břeňová Vedoucí vychovatelka ŠD 725129917 Brenova.Libuse@zspouchov.cz
Mgr. Jitka Molitorová vychovatelka ŠD 495279034
Mgr. Petra Marečková vychovatelka ŠD 495279049
Martina Novotná vychovatelka ŠD 495279034
Mgr. Petra Horáková vychovatelka ŠD 495279034

Školní jídelna

jméno funkce telefon email
Hana Svidenská vedoucí školní jídelny 495214651
Václav Vlček vedoucí kuchař
Blanka Vrbová kuchařka
Hana Vlčková kuchařka
Dana Mělnická kuchařka
Jaroslava Pátková kuchařka

Provozní pracovníci

jméno funkce telefon email
KOMPLET EKONOM spol. s r. o. zpracování ekonomiky školy 495212121 zspouchov@zspouchov.cz
Bc. Šárka Prouzová DiS. ekonom - rozpočtář 495212121 prouzova@zspouchov.cz
Vladimír Cop školník-údržbář 727844357
Milan Fašánek školník-domovník 731828487
Jana Izáková uklízečka
Irena Salfická uklízečka
Věra Přiklopilová uklízečka
Iveta Valášková uklízečka
Oldřiška Fischerová uklízečka