Kontakty

Adresa školy
Hradec Králové
K Sokolovně 452
503 41

IČO: 62693123
DIČ: CZ62693123

Telefony
495212121 kancelář
495220129 ředitel školy
495214651 školní jídelna
495216090 školní družina

E-mail:  zspouchov@zspouchov.cz

ID datové schránky: mqsmmmu

 
Zobrazit mapu v novém okně

Vedení

JménoFunkceTřídnictvíTelefonE-mail
Mgr. Jiří Otčenášek ředitel školy 495 220 129 otcenasek@zspouchov.cz
Mgr. Vendulka Silvarová zástupce ředitele školy 495 279 033 silvarova@zspouchov.cz

Učitelé

JménoFunkceTřídnictvíTelefonE-mail
Mgr. Jana Křížková učitelka 3.A 495 279 041 Krizkova.Jana@zspouchov.cz
Mgr. Yvona Skákalová učitelka 1.B 495 279 041 Skakalova.Yvona@zspouchov.cz
Mgr. Dagmar Bělonohá učitelka 1.A Belonoha.Dagmar@zspouchov.cz
Mgr. Karolína Svobodová učitelka 4.B 495 212 121
Mgr. Iva Svobodová učitelka 5.A 495 279 040 Svobodova.Iva@zspouchov.cz
Mgr. Romana Hendrychová učitelka 3.B 495 279 036 Hendrychova.Romana@zspouchov.cz
Mgr. Sabina Poláková učitelka 2.A 495 279 041 Polakova.Sabina@zspouchov.cz
Mgr. Hana Štefková učitelka 2.B 495 279 041 Stefkova.Hana@zspouchov.cz
PaedDr. Alexandra Svobodová učitelka 5.B 495 279 036 Svobodova.Sasa@zspouchov.cz
Mgr. Renáta Šafářová učitelka, metodička prevence 4.A 495 279 040 Safarova.Renata@zspouchov.cz
Mgr. Andrea Binarová učitelka 495 212 121 Binarova.Andrea@zspouchov.cz
Mgr. Naděžda Zemanová učitelka - výchovná poradkyně 6.A 495 279 037 Zemanova.Nada@zspouchov.cz
Mgr. Irena Ročková učitelka 495 279 042 Rockova.Irena@zspouchov.cz
Mgr. Gabriela Kocková učitelka 8.A 495 279 037 Kockova.Gabi@zspouchov.cz
Mgr. Renáta Čtvrtečková učitelka 7.B 495 279 048 Ctvrteckova.Renata@zspouchov.cz
Mgr. Barbora Zelenková učitelka 495 279 048 Zelenkova.Barbora@zspouchov.cz
Mgr. Pavla Janků učitelka 7.A 495 279 045 Janku.Pavla@zspouchov.cz
Mgr. Radka Jílková učitelka 495 279 048 Jilkova.Radka@zspouchov.cz
Mgr. Eva Volencová učitelka 6.B 495 279 043 Volencova.Eva@zspouchov.cz
Mgr. Jaroslav Budina učitel 495 279 043
Mgr. Eliška Chocová učitelka 8.B 495 279 042 Chocova.Eliska@zspouchov.cz
Mgr.et Mgr. Lucie Podrazilová učitelka 9.B 495 279 042 Podrazilova.Lucie@zspouchov.cz
Bc. Markéta Šiklová učitelka 495 279 045 Siklova.Marketa@zspouchov.cz
Mgr. Stanislav Rydlo učitel 9.A 495 279 045 Rydlo.Stanislav@zspouchov.cz

Pedagogičtí asistenti

JménoFunkceTelefonE-mail
Mgr. Dagmar Jakubská školní psycholožka 777 819 645 dagmar.jakubska@seznam.cz
Mgr. Petra Horáková pedagogická asistentka
Kateřina Hamáčková Šír pedagogická asistentka
Monika Holanová pedagogická asistentka
Jana Navrátilová pedagogická asistentka
Vlasta Vognarová pedagogická asistentka
Kateřina Vrbenská pedagogická asistentka
Mgr. Petra Marečková pedagogická asistentka
Kateřina Gápová pedagogická asistentka
Michala Soukupová pedagogická asistentka
Kateřina Mecnerová pedagogická asistentka

Vychovatelky ŠD

JménoFunkceTelefonE-mail
Libuše Břeňová Vedoucí vychovatelka ŠD 725 129 917 Brenova.Libuse@zspouchov.cz
Mgr. Jitka Molitorová vychovatelka ŠD 495279034
Martina Novotná vychovatelka ŠD 495 279 034
Mgr. Petra Horáková vychovatelka ŠD 495 279 034

Školní jídelna

JménoFunkceTelefonE-mail
Hana Svidenská vedoucí školní jídelny 495 214 651
Václav Vlček vedoucí kuchař
Blanka Vrbová kuchařka
Jaroslava Pátková kuchařka
Dana Mělnická kuchařka
Milena Mošnová kuchařka

Provozní pracovníci

JménoFunkceTelefonE-mail
KOMPLET EKONOM spol. s r. o. zpracování ekonomiky školy 495 212 121 zspouchov@zspouchov.cz
Bc. Šárka Prouzová DiS. ekonom - rozpočtář 495 212 121 prouzova@zspouchov.cz
Ladislav David školník-údržbář 734 302 013
Milan Fašánek školník-domovník 731 828 487
Jana Izáková uklízečka
Věra Přiklopilová uklízečka
Iveta Valášková uklízečka
Oldřiška Fischerová uklízečka

Kontakty

Kancelář školy
495 212 121

Ředitel školy
495 220 129

Školní jídelna
495 214 651

Adresa

ZŠ Hradec Králové - Pouchov
K Sokolovně 452
503 41 Hradec Králové

IČO: 62693123
DIČ: CZ62693123

Zobrazit mapu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.