Jste zde: Škola > Informace pro rodiče > Návrat žáků 1. stupně do školy od 12.4.

Návrat žáků 1. stupně do školy od 12.4.

07.04. 2021

Vážení rodiče,

od pondělí 12.4.2021 bude umožněn částečný návrat žáků 1. stupně do prezenční výuky. Dle nařízení vlády bude probíhat rotační formou, tj. vždy jedna polovina tříd v týdenním cyklu. Žáci budou zároveň dvakrát týdně, vždy v pondělí a čtvrtek, testováni formou samotestování neinvazivními antigenními testy. V současné době pracujeme na podrobném scénáři zahájení výuky, tyto informace budou poté umístěny zde.

Na naší škole začne 12.4. výuka pro žáky tříd 1.A, 2.A, 3.A, 4.A, 5.A, žáci tříd s označením B zůstávají na distanční výuce. Po týdnu dojde k obměně.

Zároveň od 12.4. začíná vařit školní jídelna, a to jak pro žáky na prezenční, tak i distanční výuce. Podrobnosti výdeje stravy budou zveřejněny. Je třeba, aby si zájemci o stravu tuto obvyklým způsobem přihlásili na webu strava.cz .

Mgr. Jiří Otčenášek v.r.