Jste zde: Škola > Informace pro rodiče > Upozornění

08.03. 2020

Na základě skutečností a vývoje aktuální situace přijímá škola následující bezpečnostní opatření:

• Všichni zaměstnanci a žáci, kteří byli o jarních prázdninách na dovolené v Itálii, bez ohledu na to, ve které oblasti byli a kdy se vrátili, zůstanou po dobu následujících dvou týdnů doma. Týká se to i těch, kteří sice v Itálii nebyli, ale sdílejí společnou domácnost s osobami, jež se z Itálie vrátily. TU zodpovídají za to, že se těmto žákům dostane prostřednictvím emailů domácí práce v dostatečné míře.
  • TU – v rámci třídnických hodin poučí svoje žáky o nutnosti dodržovat zvýšenou hygienu, použijí k tomu leták z distribuce krajského úřadu, případně další jiné zdroje, leták vyvěsí ve třídách poblíž umyvadel, dále o tom provedou zápis do TK a do ŽK
  • Tento leták vyvěsíme též na WC
  • Úklid bude s okamžitou platností prováděn za zesíleného použití dostupných dezinfekčních prostředků.