Jste zde: Škola > Informace pro rodiče > Společenský večer žáků devátých tříd

Společenský večer žáků devátých tříd

05.03. 2019

Společenský večer žáků 9. tříd

Ve čtvrtek 31. ledna 2019 se jako již tradičně konal společenský večer žáků 9. tříd pro rodiče, pedagogy a žáky. Celá akce proběhla ve vyzdobeném sále restaurace U Letců. Po šerpování jednotlivých žáků následovala nápaditá vystoupení i dojemná vzpomínání na některé zážitky z dětství našich deváťáků doprovázená promítáním jejich fotografií.

Po celou dobu bohatého programu byly prodávány lístky do tomboly, do které přispěli rodiče, ale také vyučující. Téměř v samém závěru byly vydávány ceny. Určitě si každý odnesl nějakou drobnost.

Během celého večera hrála reprodukovaná hudba, jejíž obsluhu uhradila paní Vraštilová jako sponzorský dar žákům. Děkujeme! Další poděkování patří Klubu rodičů, jenž značnou měrou přispěl na pořádání večírku.

Večerem provázela paní učitelka Binarová.

Celý večer všem příjemně uplynul.

G. Kocková