Chyba mobilní aplikace "Bakaláři"

23.11.2021

Pokud se Vám v mobilní aplikaci Bakaláři objeví hláška "Platnost hesla vypršela" (nebo podobná hláška) stačí odinstalovat aplikaci a nainstalovat novou verzi buď ze "storu" Vašeho mobilního telefonu/tabletu nebo pomocí následujících odkazů: 
Odkaz na mobilní aplikac "Bakaláři" pro Android (Google). 
Odkaz na mobilní aplikac "Bakaláři" pro Mac (Apple).

! Tato nová verze mobilní aplikace "Bakaláři" již funguje i na starších mobilních zařízeních Android ! 

Je ním líto, že máte s touto aplikací problémy, ale nejsme výrobci tohoto programu a na funkčnost této aplikace nemáme vliv. Na druhou stranu chápeme, že žádná aplikace není hned po výrobě dokonalá a má tedy svůj vývoj, který doprovázejí tyto drobné komplikace pro uživatele.  

Alternativou "mobilní aplikace" je "webová aplikace", do které se můžete přihlásit z jakéhokoliv zařízení (počítač/notebook/tablet/chytrý mobilní telefon) s libovolným operačním systémem. 

Adresa této aplikace je https://bakalari.zspouchov.cz. Stačí klepnout na odkaz nebo zadat tuto adresu do internetového prohlížeče (Google chrome/Safari/Firefox Mozilla/Opera/Microsoft EDGE atd.).

Kontakty

Kancelář školy
495 212 121

Ředitel školy
495 220 129

Školní jídelna
495 214 651

Všechny kontakty

Adresa

ZŠ Hradec Králové - Pouchov
K Sokolovně 452
503 41 Hradec Králové

IČO: 62693123

ID datové schránky: mqsmmmu

Zobrazit mapu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.