Konec školního roku
25.06.2026
Vážení rodiče,
školní rok v naší družině pomalu končí a já bych Vám chtěla poděkovat za podporu, spolupráci a důvěru, kterou jste nám po celý rok věnovali.
Děti udělaly velký kus práce, užily jsme si spoustu legrace, učily se, tvořily a každý den nám připomínaly, jak krásné je být součástí jejich světa.
Přeji Vám a Vašim dětem krásné, slunčné a pohodové prázdniny plné smíchu, radosti a společných zážitků.
Ať si děti odpočinou, načerpají síly a vrátí se k nám opět v září s novou energií.
S pozdravem ,
Jitka Trojanová