"KOČIČÍ SVĚT - kocourek PIŠKOTEK" - projekt 2021

30.08.2021

"Kočičí svět" - aneb, co všechno obsahoval náš loňský projekt ....

Každý žák měl založené svoje portfolio a do něho si shromažďoval odborné články o kočkách, výstřižky z časopisů, omalovánky, domalovánky, doplňovačky, obrázky.

A co všechno děti do projektu nanosily - NEUVĚŘÍTE   -  náramky, utěrky, zástěry, kočičí kapsičky, omalovánky, knížky, zrcátka, hrníčky, pilníčky, čepice, kloboučky, čelenky, děštník, kočky plyšové, pletené, háčkované i ručně ušité, keramické, dřevěné, plastové, pexeso, kočky malované na kamínky, záložky, ponožky, šaty, trička taky, pyžama, roušky, kabelky, tašky, hřebeny, puzzle, pohledy, samolepky, přívěšky, sponky do vlasů, šperky, časopisy, obrázky malované i vystřižené,  kalendář, čokoládové "Kočičí jazýčky", skládanky, desky, šperkovnice, ozdobné krabičky, propisky, vyšívání, prostírání .... zkátka každý se na projektu podílel, užili jsme si ho a spousta legrace i poučení jsme společně sdíleli !!

 

P:S: : kontrolní otázky :  Víte třeba kolik má kočka vousků ?

                                          Jak se kočky dorozumívají ? Kolik dokáží vydat zvuků ?  

                                          Pokud váháte, přijďte k nám, rádi Vám to zodpovíme .

Kontakty

Kancelář školy
495 212 121

Ředitel školy
495 220 129

Školní jídelna
495 214 651

Všechny kontakty

Adresa

ZŠ Hradec Králové - Pouchov
K Sokolovně 452
503 41 Hradec Králové

IČO: 62693123

ID datové schránky: mqsmmmu

Zobrazit mapu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.